escort bayan escort bayan escort bayan escort bayan escort bayan wm forum

izmir bayan escort izmir bayan escort izmir escort bayan escort izmir izmir escort denizli escort bayan mersin escort izmit escort kayseri escort
ankara escort
kacak bahis siteleri kacak iddaa siteleri
ankara escort ankara escort ankara escort
ankara escort
X 20
Bugun...



20.Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali’nde ilk 10’a giren filmler belli oldu

Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali’nin tüm kategorilerde ilk 10’a giren filmler belirlendi. Frankfurt Belediyesinin katkılarıyla 1-6 Kasım 2020 tarihinde gerçekleşecek olan 20.Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali’nin sonuçları 6 kasım’da açıklanacak.

facebook-paylas
Tarih: 29-10-2020 17:33

20.Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali’nde ilk 10’a  giren filmler belli oldu

 

 

Festivalde  kategorilere göre ilk 10 belirlendi!

 

Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivali’nin tüm kategorilerde ilk 10’a  giren filmler belirlendi.  Frankfurt Belediyesinin katkılarıyla 1-6 Kasım 2020 tarihinde  gerçekleşecek olan 20.Uluslararası Frankfurt Türk  Film Festivali’nin sonuçları 6 kasım’da  açıklanacak.

 

 

Bu yıl 20.’si düzenlenen ve Hessen Eyaleti Kültür ve Bilim Bakanlığı, TC.Kültür Bakanlığı Frankfurt Belediyesi ve TC:Frankfurt Başkonsolosluğu’nun katkılarıyla gerçekleşecek olan Uluslararası Frankfurt Türk  Film Festivali, 1-6 Kasım 2020 tarihleri arasında gerçekleşecek.

 

Festivalin 8. kez düzenlediği "Alman Sinemacılar Gözü ile Türk Filmleri Uzun Metraj Film Yarışması", bu yıl ilk kez düzenlenen "Belgesel Yarışması" ve festivalin bu yıl 12.sini düzenlediği "Üniversitelerarası Kısa Film Yarışması"‘ nda ödül alan filmler ile Uzun Metraj Film yarışmasında En iyi Yönetmen, En İyi Kadın, En İyi Erkek, En İyi Görüntü Yönetmeni, En İyi Senaryo ve En İyi Müzik dallarının birincileri 6 Kasım’da Frankfurt’ta gerçekleştirilecek toplantıda açıklanacak.

 

Korona virüs salgını nedeniyle alınan tedbirler doğrultusunda geçmiş yıllardaki formatta yapılamayacak olan festivalde, bu yılın birincilerine verilecek ödüllerin yanı sıra;

  • ‘Onur ödülü’  Tiyatro-Sinema sanatçıları Füsun Demirel ve Selçuk Yöntem’e, 
  • ‘Vefa ödülü’ ‘Münir Özkul’ adına ailesine, 
  • ‘2019 Seyirci Ödülü’ Misafir filmiyle Yönetmen Andaç Haznedaroğlu’na ödülleri de, 2021 yılında düzenlenecek 21. Uluslararası Frankfurt Türk Film festivalinde takdim edilecektir.

 

20. Uluslararası Frankfurt Türk Film Festivalinin bu yıl 8. defa düzenlediği Alman Sinemacılar Gözü ile Türk Filmleri Uzun Metraj Film Yarışmasındaki ilk 10 a giren  filmler(Alfabetik);

 

  • Aden                                                         Yön: Barış Atay
  • Bozkır                                                      Yön: Ali Özel
  • Görülmüştür                                            Yön: Serhat Karaaslan
  • Kız Kardeşler                                           Yön: Emin Alper
  • Kovan                                                       Yön: Eylem Kaftan
  • Kraliçe Lear                                             Yön: Pelin Esmer
  • Kronoloji                                                  Yön: Ali Aydın
  • Nuh Tepesi                                               Yön: Cenk Ertürk
  • Soluk                                                        Yön: Özkan Yılmaz
  • Topal Şükran’ın Maceraları                     Yön: Onur Ünlü

Festivalde ilk kez düzenlenen Belgesel Yarışmasındaki ilk 10 giren filmler (Alfabetik);

.

  • Bir Rüya Gördüm                                   Yön: Cantez Esenç / Burcu Cantekin
  • Büyülü Fener Bekçileri                            Yön: Bahadır Kapır/ Ferhat Zengin
  • Kadın Olmanın Günahı                           Yön: Ümran Safter
  • Kimsesizler Oteli                                     Yön: Rıdvan Karaman
  • Kromozom Kardeşler                              Yön: Hasan Kalender
  • Merkeb-i Mesai                           Yön: Hasan Erdoğmuş
  • Sevan the Craftsman                               Yön: Ümran Safter
  • Sınırlar                                                    Yön: Ece Cantürk
  • Umudun Kanadında                                Yön: Ümran Safter
  • Uzun yolculuk                                         Yön: Mesut Gengeç

 

Festivalin  12.’sini düzenlediği Üniversitelerarası Kısa Film Yarışmasında Türkiye’deki üniversitelerden katılan ve ilk 10 a giren filmler (Alfabetik);

 

  • Aah!                                                         Gökçe Demirgüç
  • Erk                                                           Halil Ergin: 
  • Fraktal                                                     Zahid Çetinkaya:
  • Kanalı Beklerken                                      Yasin Serindere
  • Sallak H.                                                  Rasoul Iranzad
  • Son Akşam Yemeği                                   Selinay Güneş
  • Tayf                                                          Ali Kavas
  • We can't be as close as before                   Şemi Umut Karataş  
  • Vortex                                                      Cüneyt ışık
  • Yaylacı                                                     Fatih Ertekin                                  

 

Festivalin 12.’sini düzenlediği Üniversitelerarası Kısa Film Yarışmasında Almanya’daki üniversitelerden katılan ve ilk 10 a giren filmler (Alfabetik);

 

  • Absence of lıght                                       Beatrice Aline
  • BarfuB durch Glas                                   Timur Küçükince
  • Das kleine Bild                                          Franzi Heinrich
  • Esma                                                         Mikail Emrecik
  • Im Glashaus                                              Anna Zhukovets
  • Kismet                                                       Merve Uslu
  • Monita                                                      Burhan Bercin
  • Reversibel                                                 Lukas Marz
  • Wusstet ihr dass Steine                             Katharina Schnekenbrühl
  • Verliebt verpackt versunken                     Katharina Freudenberger   






Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER KÜLTÜR SANAT Haberleri

ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Beşiktaş 29 20 5 4 63 30 64 +33
2 Galatasaray 30 19 7 4 61 27 61 +34
3 Fenerbahçe 30 18 7 5 54 31 59 +23
4 Trabzonspor 30 16 7 7 39 30 55 +9
5 Alanyaspor 30 14 9 7 48 29 49 +19
6 Gaziantep FK 30 12 7 11 44 34 47 +10
7 Hatayspor 29 13 9 7 48 36 46 +12
8 Fatih Karagümrük 30 12 10 8 46 38 44 +8
9 Sivasspor 29 9 7 13 37 35 40 +2
10 Göztepe 30 10 11 9 43 41 39 +2
11 Antalyaspor 30 8 7 15 29 36 39 -7
12 Konyaspor 29 9 11 9 35 35 36 0
13 Çaykur Rizespor 29 8 11 10 36 47 34 -11
14 Yeni Malatyaspor 29 7 11 11 37 41 32 -4
15 Kasımpaşa 30 8 15 7 33 47 31 -14
16 Kayserispor 29 8 14 7 22 38 31 -16
17 Başakşehir FK 30 7 14 9 32 48 30 -16
18 MKE Ankaragücü 29 8 16 5 35 49 29 -14
19 BB Erzurumspor 30 6 15 9 28 49 27 -21
20 Gençlerbirliği 29 7 16 6 26 51 27 -25
21 Denizlispor 29 6 16 7 26 50 25 -24
Takım O G M B A Y P AV
1 Giresunspor 27 17 5 5 42 20 56 +22
2 Samsunspor 27 14 4 9 42 26 51 +16
3 Altay 27 16 9 2 52 29 50 +23
4 Adana Demirspor 27 14 6 7 45 24 49 +21
5 Altınordu 27 14 6 7 40 33 49 +7
6 İstanbulspor 27 14 8 5 49 30 47 +19
7 Ankara Keçiörengücü 27 13 7 7 34 18 46 +16
8 Tuzlaspor 27 12 10 5 36 39 41 -3
9 Bursaspor 27 12 11 4 45 41 40 +4
10 Bandırmaspor 27 11 11 5 34 33 38 +1
11 Ümraniyespor 27 10 10 7 32 35 37 -3
12 Boluspor 27 9 13 5 28 30 32 -2
13 Balıkesirspor 27 7 12 8 28 39 29 -11
14 Adanaspor 27 7 13 7 35 40 28 -5
15 Menemenspor 27 6 11 10 29 44 28 -15
16 Akhisarspor 27 7 16 4 27 44 25 -17
17 Ankaraspor 27 3 17 7 18 45 16 -27
18 Eskişehirspor 27 1 18 8 16 62 8 -46
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 30 22 2 6 68 21 72 +47
2 Van Spor 30 17 8 5 50 27 56 +23
3 Sakaryaspor 30 15 4 11 50 29 56 +21
4 Kırklarelispor 30 14 5 11 44 25 53 +19
5 Kırşehir Belediyespor 30 15 7 8 43 25 53 +18
6 Etimesgut Belediyespor 30 15 8 7 51 25 52 +26
7 Bodrumspor 30 15 8 7 64 40 52 +24
8 Turgutluspor 30 15 11 4 40 41 49 -1
9 Serik Belediyespor 30 11 8 11 44 39 44 +5
10 Tarsus İdman Yurdu 30 11 10 9 45 41 42 +4
11 Karacabey Belediyespor 30 11 12 7 36 35 40 +1
12 Pendikspor 30 12 15 3 50 42 39 +8
13 Pazarspor 30 11 14 5 48 50 38 -2
14 Sivas Belediyespor 30 8 10 12 42 40 36 +2
15 Bayburt Özel İdare Spor 30 10 17 3 37 51 33 -14
16 1922 Konyaspor 30 8 15 7 37 40 31 -3
17 Kastamonuspor 30 7 14 9 26 45 30 -19
18 Mamak FK 30 6 18 6 28 87 24 -59
19 Elazığspor 30 7 18 5 37 60 23 -23
20 Kardemir Karabükspor 30 1 27 2 10 87 2 -77
Takım O G M B A Y P AV
1 Diyarbekirspor 25 17 2 6 35 15 57 +20
2 1928 Bucaspor 25 16 2 7 48 16 55 +32
3 Yeşilyurt Belediyespor 25 15 6 4 42 20 49 +22
4 Ofspor 25 12 5 8 37 27 44 +10
5 Arnavutköy Belediye 25 12 6 7 37 25 43 +12
6 Belediye Derincespor 25 10 5 10 36 21 40 +15
7 Artvin Hopaspor 25 9 9 7 35 35 34 0
8 Edirnespor 25 8 9 8 29 30 32 -1
9 Fatsa Belediyespor 25 8 9 8 18 23 32 -5
10 1877 Alemdağspor 25 8 12 5 32 41 29 -9
11 Kızılcabölükspor 25 6 10 9 23 28 27 -5
12 Nevşehir Belediyespor 25 7 13 5 25 27 26 -2
13 Payasspor 25 5 13 7 26 42 22 -16
14 Çankaya FK 25 6 15 4 17 41 22 -24
15 Antalya Kemerspor 25 5 14 6 21 41 21 -20
16 Manisaspor 25 1 15 9 16 45 12 -29
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/04/2021 Kayserispor vs Göztepe
 03/04/2021 Çaykur Rizespor vs Fatih Karagümrük
 03/04/2021 Sivasspor vs Trabzonspor
 03/04/2021 Hatayspor vs Galatasaray
 04/04/2021 BB Erzurumspor vs Konyaspor
 04/04/2021 Alanyaspor vs Gençlerbirliği
 04/04/2021 Başakşehir FK vs Yeni Malatyaspor
 04/04/2021 MKE Ankaragücü vs Antalyaspor
 04/04/2021 Kasımpaşa vs Beşiktaş
 05/04/2021 Fenerbahçe vs Denizlispor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 03/04/2021 Tuzlaspor vs Samsunspor
 03/04/2021 Ankaraspor vs Akhisarspor
 03/04/2021 Giresunspor vs İstanbulspor
 03/04/2021 Adana Demirspor vs Ankara Keçiörengücü
 04/04/2021 Altınordu vs Eskişehirspor
 04/04/2021 Boluspor vs Adanaspor
 04/04/2021 Menemenspor vs Ümraniyespor
 04/04/2021 Balıkesirspor vs Bandırmaspor
 05/04/2021 Bursaspor vs Altay
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/04/2021 Bodrumspor vs Kırşehir Belediyespor
 01/04/2021 Eyüpspor vs Turgutluspor
 01/04/2021 Karacabey Belediyespor vs Mamak FK
 01/04/2021 Kastamonuspor vs Sivas Belediyespor
 01/04/2021 Kırklarelispor vs Serik Belediyespor
 01/04/2021 Pazarspor vs Elazığspor
 01/04/2021 Sakaryaspor vs Pendikspor
 01/04/2021 Tarsus İdman Yurdu vs Kardemir Karabükspor
 01/04/2021 Van Spor vs Bayburt Özel İdare Spor
 01/04/2021 1922 Konyaspor vs Etimesgut Belediyespor
 07/04/2021 Bayburt Özel İdare Spor - Pazarspor Pazarspor ligde deplasmandaki son 6 maçını kaybetti  Bayburt Özel İdare Spor kazanır
 07/04/2021 Etimesgut Belediyespor - Eyüpspor Etimesgut Belediyespor ligdeki son 10 maçında hiç kaybetmedi  Etimesgut Belediyespor yenilmez
 07/04/2021 Kardemir Karabükspor - Kırklarelispor Kırklarelispor ligdeki son 5 maçını kazandı  Kırklarelispor kazanır
 07/04/2021 Elazığspor - Sakaryaspor Elazığspor ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  Sakaryaspor yenilmez
 07/04/2021 Elazığspor - Sakaryaspor Sakaryaspor ligdeki son 13 maçında hiç kaybetmedi  Sakaryaspor yenilmez
 07/04/2021 Kardemir Karabükspor - Kırklarelispor Kardemir Karabükspor ligde evindeki son 15 maçında hiç kazanamadı  Kırklarelispor yenilmez
 07/04/2021 Etimesgut Belediyespor - Eyüpspor Eyüpspor ligdeki son 18 maçında hiç kaybetmedi  Eyüpspor yenilmez
 07/04/2021 Mamak FK - Bodrumspor Mamak FK ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  Bodrumspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 08/04/2021 Arnavutköy Belediye vs Fatsa Belediyespor
 08/04/2021 Artvin Hopaspor vs Nevşehir Belediyespor
 08/04/2021 Belediye Derincespor vs Edirnespor
 08/04/2021 Diyarbekirspor vs Antalya Kemerspor
 08/04/2021 Manisaspor vs Çankaya FK
 08/04/2021 Payasspor vs Ofspor
 08/04/2021 1877 Alemdağspor vs Kızılcabölükspor
 08/04/2021 1928 Bucaspor vs Yeşilyurt Belediyespor
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
YAZARLAR
resmi ilanlar
GAZETEMİZ

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI